top of page

Biz Kimiz?

İTÜ Arı Teknokent'de 2011 yılında Ar-Ge faaliyetlerine başlayan AIM Enerji Teknolojileri A.Ş.'nin Enerji Depolama Teknolojileri Geliştirme departmanının 2017 başında yeni bir şirket haline getirilmesi kararı ile AIM ENERJi'nin de kurucusu olan İTÜ Elektronik ve Hab. Mühendisliği mezunu İlker AYDIN tarafından BATKON kurulmuştur. AIM ENERJİ tarafından 2011 yılından itibaren geliştirilen tüm batarya ve batarya yönetim teknolojileri ve bunlara ilişkin know-how ile üretilen patentler ekip ile birlikte  BATKON'a aktarılmıştır. Kuruluşu sonrası Batarya Yönetim Teknolojileri ve Enerji Depolama Sistemleri konularında ürün geliştirmeye devam eden BATKON 2020 yılından itibaren Nesnelerin Interneti (IoT) teknolojilerini de Ar-Ge portföyüne katmıştır. 

video

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini faaliyetlerimizin merkezine koyarak, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerini anlamak ve bunları karşılamaya yönelik kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve çözümler üretmektir.

'Samimi yaklaşım' ve 'üstün hizmet' ilkeleriyle müşterilerimizin memnuniyetini artırmak ve verdiğimiz hizmetlerin satış sonrası desteğini aksatmaksızın vermektir.

Teknik Destek ve Servis hizmetlerinin zamanında ve eksiksiz olarak verilmesi 'KALİTE' anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz de dahil tüm ilişkilerimizde dürüstlüğü, karşılıklı güveni ön planda tutmaktır.

Mevcut durumu korumakla yetinmeyip sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi temel felsefe olarak benimsemektir.

Firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmak ve rekabeti kalitemizi arttıracak bir fırsat olarak görmektir.

İş verimliliği ve kalitesini arttırmak amacıyla çalışma koşullarının sürekli gelişimini sağlamaktır.

Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, personelin eğitim seviyesini en üst düzeyde tutmak araştırma ve eğitime önem vererek bilgi düzeyimizi daima geliştirmek, bilgiyi çalışanlarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktır.

Ekip ruhu ve ekip çalışmasını şirket prensiplerimizin vazgeçilmez unsurlarından biri olarak görmektir.

Tüm süreçlerimizi ve ürün/hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir

bottom of page